ECS-3225Q-18-240-DP-TR
DigiKey raktári szám
XC2818TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2818CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2818DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-3225Q-18-240-DP-TR
Leírás
XTAL OSC XO 24.0000MHZ HCMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 1,8V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-3225Q-18-240-DP-TR modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,8V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
13mA
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
AEC-Q200
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Kimenet
HCMOS
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)