ECS-3225MVQ-320-CN-TR
DigiKey raktári szám
50-ECS-3225MVQ-320-CN-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-3225MVQ-320-CN-CT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-3225MVQ-320-CN-DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-3225MVQ-320-CN-TR
Leírás
XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 1,7V ~ 3,6V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-3225MVQ-320-CN-TR modellek
Kategória
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Max. üzemi áram
10mA
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Kimenet
HCMOS
Max. üzemi áram
10µA
Tápfeszültség
1,7V ~ 3,6V