ECS-3225MVQ-250-CN-TR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ECS-3225MVQ-250-CN-TR |
Leírás | XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 14 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 25 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 1,7V ~ 3,6V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ECS-3225MVQ-250-CN-TR modellek |
Kategória | Frekvenciastabilitás ±25ppm |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Sorozat | Max. üzemi áram 10mA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Minősítések AEC-Q200 |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alaprezonátor | Tokozás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Típus | Gyártói tokozás 4-SMD (3.2x2.5) |
Frekvencia | Méretek 0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm) |
Funkció Engedélyezés/letiltás | Max. magasság (beültetve) 0,047" (1,20mm) |
Kimenet HCMOS | Max. üzemi áram 10µA |
Tápfeszültség 1,7V ~ 3,6V |