ECS-3225MV-320-CN-TR
DigiKey raktári szám
XC2887TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2887CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2887DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-3225MV-320-CN-TR
Leírás
XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 1,62V ~ 3,63V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-3225MV-320-CN-TR modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,62V ~ 3,63V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
4mA
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)