ECS-320-6-47B-CKY-TR nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Abracon LLC
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Abracon LLC
Raktáron: 0
Adatlap
32 MHz ±10ppm kristály 6pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ECS-320-6-47B-CKY-TR
DigiKey raktári szám
50-ECS-320-6-47B-CKY-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-320-6-47B-CKY-CT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-320-6-47B-CKY-DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-320-6-47B-CKY-TR
Leírás
CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
ECS-320-6-47B-CKY-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
6pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
32 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,063" H. x 0,047" Sz. (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,014" (0,35mm)