ECS-320-10-36B2-CKM-TR
DigiKey raktári szám
50-ECS-320-10-36B2-CKM-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-320-10-36B2-CKM-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-320-10-36B2-CKM-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-320-10-36B2-CKM-TR
Leírás
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32 MHz ±10ppm kristály 10pF 40 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
32 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)