ECS-320-10-36B-CKM-TR
DigiKey raktári szám
50-ECS-320-10-36B-CKM-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-320-10-36B-CKM-CT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-320-10-36B-CKM-DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-320-10-36B-CKM-TR
Leírás
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32 MHz ±10ppm kristály 10pF 40 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-320-10-36B-CKM-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
32 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)