ECS-286.3-18-30-JGN-TR
DigiKey raktári szám
50-ECS-286.3-18-30-JGN-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-286.3-18-30-JGN-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-286.3-18-30-JGN-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-286.3-18-30-JGN-TR
Leírás
CRYSTAL 28.63636MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
28.63636 MHz ±20ppm kristály 18pF 30 Ohms 2-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
28.63636 MHz
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,043" (1,10mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm