ECS-2520SMVQ-250-DS-TR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ECS-2520SMVQ-250-DS-TR |
Leírás | XTAL OSC XO 25.000MHZ HCMOS SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 18 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 25 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 1,8V ~ 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ECS-2520SMVQ-250-DS-TR modellek |
Kategória | Frekvenciastabilitás ±20ppm |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Sorozat | Max. üzemi áram 10mA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Minősítések AEC-Q200 |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alaprezonátor | Tokozás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Típus | Gyártói tokozás 4-SMD (2,5x2) |
Frekvencia | Méretek 0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm) |
Funkció Engedélyezés/letiltás | Max. magasság (beültetve) 0,035" (0,90mm) |
Kimenet HCMOS | Max. üzemi áram 10µA |
Tápfeszültség 1,8V ~ 3,3V |