ECS-2520S33-200-FN-TR
DigiKey raktári szám
XC2196TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2196CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2196DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-2520S33-200-FN-TR
Leírás
XTAL OSC XO 20.0000MHZ HCMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-2520S33-200-FN-TR modellek
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
7mA
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)