ECS-2520S18-384-EN-TR
DigiKey raktári szám
XC2760TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2760CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2760DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-2520S18-384-EN-TR
Leírás
XTAL OSC XO 38.4000MHZ HCMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
38.4 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 1,8V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-2520S18-384-EN-TR modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,8V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±15ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
7mA
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)