ECS-2520Q-33-270-DP-TR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ECS-2520Q-33-270-DP-TR |
Leírás | XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 14 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 27 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ECS-2520Q-33-270-DP-TR modellek |
Kategória | Tápfeszültség 3,3V |
Gyrt. | Frekvenciastabilitás ±30ppm |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 105°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Max. üzemi áram 7mA |
Funkció Engedélyezés/letiltás | Méretek 0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm) |
Kimenet HCMOS | Max. magasság (beültetve) 0,035" (0,90mm) |