ECS-2520Q-33-260-BS-TR
DigiKey raktári szám
XC2816TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2816CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2816DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-2520Q-33-260-BS-TR
Leírás
XTAL OSC XO 26.0000MHZ HCMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
26 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-2520Q-33-260-BS-TR modellek
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Max. üzemi áram
7mA
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
AEC-Q200
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Kimenet
HCMOS
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)