ECS-2520Q-18-260-DP-TR
DigiKey raktári szám
XC2810TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2810CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2810DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-2520Q-18-260-DP-TR
Leírás
XTAL OSC XO 26.0000MHZ HCMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
26 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 1,8V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-2520Q-18-260-DP-TR modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,8V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
3mA
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
AEC-Q200
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Kimenet
HCMOS
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)