ECS-2520MVQ-1250-BS-TR
DigiKey raktári szám
50-ECS-2520MVQ-1250-BS-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-2520MVQ-1250-BS-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-2520MVQ-1250-BS-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-2520MVQ-1250-BS-TR
Leírás
XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
125 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 1,6V ~ 3,6V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
1,6V ~ 3,6V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Max. üzemi áram
20mA
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
AEC-Q200
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Kimenet
HCMOS
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)