ECS-2520MVQ-1000-BN-TR
DigiKey raktári szám
50-ECS-2520MVQ-1000-BN-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-2520MVQ-1000-BN-CT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-2520MVQ-1000-BN-DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-2520MVQ-1000-BN-TR
Leírás
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 1,6V ~ 3,6V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-2520MVQ-1000-BN-TR modellek
Kategória
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Max. üzemi áram
20mA
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)
Kimenet
HCMOS
Max. üzemi áram
10µA
Tápfeszültség
1,6V ~ 3,6V