ECS-2520MV-250-BN-TR
DigiKey raktári szám
XC2751TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2751CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2751DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-2520MV-250-BN-TR
Leírás
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 1,6V ~ 3,6V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-2520MV-250-BN-TR modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,6V ~ 3,6V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
7mA
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)