ECS-2520MV-250-BL-TR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ECS-2520MV-250-BL-TR |
Leírás | XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 9 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 25 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 1,6V ~ 3,6V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ECS-2520MV-250-BL-TR modellek |
Kategória | Tápfeszültség 1,6V ~ 3,6V |
Gyrt. | Frekvenciastabilitás ±50ppm |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -10°C ~ 70°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Max. üzemi áram 7mA |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alaprezonátor | Tokozás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Típus | Gyártói tokozás 4-SMD (2,5x2) |
Frekvencia | Méretek 0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm) |
Funkció Engedélyezés/letiltás | Max. magasság (beültetve) 0,035" (0,90mm) |