ECS-250-6-33B2-CTP-TR
DigiKey raktári szám
50-ECS-250-6-33B2-CTP-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-250-6-33B2-CTP-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-250-6-33B2-CTP-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-250-6-33B2-CTP-TR
Leírás
CRYSTAL 25 MHZ 6PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±10ppm kristály 6pF 40 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
6pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Frekvencia
25 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)