ECS-250-18-5PX-JEM-TR
DigiKey raktári szám
XC2083TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2083CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2083DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-250-18-5PX-JEM-TR
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±20ppm kristály 18pF 30 Ohms HC-49/US
EDA / CAD modellek
ECS-250-18-5PX-JEM-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
25 MHz
Méretek
0,449" H. x 0,189" Sz. (11,40mm x 4,80mm)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,169" (4,30mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm