ECS-250-18-5PX-F-TR
DigiKey raktári szám
XC1305TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC1305CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC1305DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-250-18-5PX-F-TR
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±30ppm kristály 18pF 30 Ohms HC-49/US
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-250-18-5PX-F-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Frekvencia
25 MHz
Méretek
0,449" H. x 0,189" Sz. (11,40mm x 4,80mm)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,169" (4,30mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm