ECS-250-18-30-JEM-TR
DigiKey raktári szám
XC2104TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2104CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2104DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-250-18-30-JEM-TR
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±20ppm kristály 18pF 30 Ohms 2-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-250-18-30-JEM-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
25 MHz
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,043" (1,10mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm