ECS-250-18-23A-JGN-TR
DigiKey raktári szám
XC2099TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2099CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2099DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-250-18-23A-JGN-TR
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±20ppm kristály 18pF 30 Ohms 2-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-250-18-23A-JGN-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
25 MHz
Gyártói tokozás
2-SMD (6x3,5)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,236" H. x 0,138" Sz. (6,00mm x 3,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,043" (1,10mm)