ECS-250-10-37BQ-CTN-TR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ECS-250-10-37BQ-CTN-TR |
Leírás | CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 25 MHz ±10ppm kristály 10pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 50 Ohms |
Gyrt. | Működés Alap |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Minősítések AEC-Q200 |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus MHz kristály | Tokozás |
Frekvencia 25 MHz | Gyártói tokozás 4-SMD (2x1,6) |
Frekvenciastabilitás ±20ppm | Méretek 0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm) |
Frekvenciatűrés ±10ppm | Max. magasság (beültetve) 0,020" (0,50mm) |
Terhelő kapacitás 10pF |