ECS-250-10-37BQ-CTN-TR
DigiKey raktári szám
50-ECS-250-10-37BQ-CTN-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-250-10-37BQ-CTN-CT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-250-10-37BQ-CTN-DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-250-10-37BQ-CTN-TR
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±10ppm kristály 10pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Frekvencia
25 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)
Terhelő kapacitás
10pF