ECS-240-20-33-DU-TR
DigiKey raktári szám
XC1826TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC1826CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC1826DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-240-20-33-DU-TR
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz ±50ppm kristály 20pF 40 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-240-20-33-DU-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Frekvencia
24 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±100ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)