ECS-240-20-30B-TR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ECS-240-20-30B-TR |
Leírás | CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 24 MHz ±30ppm kristály 20pF 30 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ECS-240-20-30B-TR modellek |
Kategória | Terhelő kapacitás 20pF |
Gyrt. | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 30 Ohms |
Sorozat | Működés Alap |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -20°C ~ 70°C |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus MHz kristály | Tokozás |
Frekvencia 24 MHz | Gyártói tokozás 4-SMD (5x3,2) |
Frekvenciastabilitás ±50ppm | Méretek 0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm) |
Frekvenciatűrés ±30ppm | Max. magasság (beültetve) 0,033" (0,85mm) |