ECS-240-20-30B-AGL-TR
DigiKey raktári szám
XC2697TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2697CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2697DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-240-20-30B-AGL-TR
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz ±25ppm kristály 20pF 30 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-240-20-30B-AGL-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Frekvencia
24 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (5x3,2)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenciatűrés
±25ppm
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,85mm)