ECS-240-18-23B-JTM-TR
DigiKey raktári szám
XC3081TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC3081CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC3081DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-240-18-23B-JTM-TR
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz ±20ppm kristály 18pF 30 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-240-18-23B-JTM-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Frekvencia
24 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (6x3,5)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,236" H. x 0,138" Sz. (6,00mm x 3,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,043" (1,10mm)