ECS-240-12-37B-CKY-TR
DigiKey raktári szám
XC3064TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC3064CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC3064DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-240-12-37B-CKY-TR
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz ±10ppm kristály 12pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-240-12-37B-CKY-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
12pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Frekvencia
24 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)