ECS-240-10-33B-CKY-TR
DigiKey raktári szám
XC2466TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2466CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2466DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-240-10-33B-CKY-TR
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz ±10ppm kristály 10pF 40 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-240-10-33B-CKY-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
24 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)