ECS-2016MV-333.3-BN-TR3
DigiKey raktári szám
50-ECS-2016MV-333.3-BN-TR3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-2016MV-333.3-BN-TR3CT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-2016MV-333.3-BN-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-2016MV-333.3-BN-TR3
Leírás
OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33.3333 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 1,8V ~ 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-2016MV-333.3-BN-TR3 modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,8V ~ 3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
7mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvencia
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,85mm)