ECS-200-16-7SX-TR
DigiKey raktári szám
XC1196TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC1196CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC1196DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-200-16-7SX-TR
Leírás
CRYSTAL 20.0000MHZ 16PF SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 MHz ±30ppm kristály 16pF 50 Ohms 4-SOJ, 9,40mm-es raszter
EDA / CAD modellek
ECS-200-16-7SX-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
16pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
20 MHz
Méretek
0,492" H. x 0,181" Sz. (12,50mm x 4,60mm)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,146" (3,70mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm