ECS-184-18-5PX-TR
DigiKey raktári szám
XC1285TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC1285CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC1285DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-184-18-5PX-TR
Leírás
CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
18.432 MHz ±30ppm kristály 18pF 40 Ohms HC-49/US
EDA / CAD modellek
ECS-184-18-5PX-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
18.432 MHz
Méretek
0,449" H. x 0,189" Sz. (11,40mm x 4,80mm)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,169" (4,30mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm