ECS-1612MV-120-CN-TR
DigiKey raktári szám
XC2833TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2833CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2833DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-1612MV-120-CN-TR
Leírás
XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,6V ~ 3,63V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-1612MV-120-CN-TR modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,6V ~ 3,63V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
4mA
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvencia
Méretek
0,063" H. x 0,047" Sz. (1,60mm x 1,20mm)
Funkció
Készenlét (lekapcsolás)
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)