ECS-160-10-36-JGN-TR
DigiKey raktári szám
XC2110TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2110CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2110DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-160-10-36-JGN-TR
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±20ppm kristály 10pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-160-10-36-JGN-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
16 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)