ECS-160-10-36-CKM-TR3
DigiKey raktári szám
50-ECS-160-10-36-CKM-TR3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-160-10-36-CKM-TR3CT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-160-10-36-CKM-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-160-10-36-CKM-TR3
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±10ppm kristály 10pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-160-10-36-CKM-TR3 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
16 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)