ECS-160-10-33-AGN-TR
DigiKey raktári szám
XC2932TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2932CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2932DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-160-10-33-AGN-TR
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±25ppm kristály 10pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-160-10-33-AGN-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvencia
16 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±25ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)