ECS-143-18-33Q-DS
DigiKey raktári szám
XC1988TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC1988CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC1988DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-143-18-33Q-DS
Leírás
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
14.31818 MHz ±30ppm kristály 18pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-143-18-33Q-DS modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
14.31818 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±100ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Terhelő kapacitás
18pF