ECS-122.8-20-3X-EN-TR
DigiKey raktári szám
XC1788TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC1788CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC1788DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-122.8-20-3X-EN-TR
Leírás
CRYSTAL 12.2880MHZ 20PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12.288 MHz ±30ppm kristály 20pF 60 Ohms HC-49/US
EDA / CAD modellek
ECS-122.8-20-3X-EN-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
12.288 MHz
Méretek
0,276" H. x 0,161" Sz. (7,00mm x 4,10mm)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,091" (2,30mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm