ECS-120-18-4VX
DigiKey raktári szám
XC1576-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-120-18-4VX
Leírás
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF TH
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz ±30ppm kristály 18pF 60 Ohms HC-49/US
EDA / CAD modellek
ECS-120-18-4VX modellek
Kategória
Frekvenciatűrés
±30ppm
Gyrt.
Terhelő kapacitás
18pF
Sorozat
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Rögzítés módja
Furatszerelt
Frekvencia
12 MHz
Tokozás
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,447" H. x 0,197" Sz. (11,35mm x 5,00mm)