ECS-120-18-33-JEM-TR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ECS-120-18-33-JEM-TR |
Leírás | CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 12 MHz ±20ppm kristály 18pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ECS-120-18-33-JEM-TR modellek |
Kategória | Terhelő kapacitás 18pF |
Gyrt. | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 100 Ohms |
Sorozat | Működés Alap |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -20°C ~ 70°C |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus MHz kristály | Tokozás |
Frekvencia 12 MHz | Gyártói tokozás 4-SMD (3.2x2.5) |
Frekvenciastabilitás ±50ppm | Méretek 0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm) |
Frekvenciatűrés ±20ppm | Max. magasság (beültetve) 0,031" (0,80mm) |