ECS-120-18-30BQ-DS
DigiKey raktári szám
XC1983TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC1983CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC1983DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-120-18-30BQ-DS
Leírás
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz ±30ppm kristály 18pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-120-18-30BQ-DS modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Frekvencia
12 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (5x3,2)
Frekvenciastabilitás
±100ppm
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,85mm)
Terhelő kapacitás
18pF