ECS-120-12-33Q-JES-TR
DigiKey raktári szám
XC2143TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2143CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2143DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-120-12-33Q-JES-TR
Leírás
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz ±20ppm kristály 12pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-120-12-33Q-JES-TR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Frekvencia
12 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Terhelő kapacitás
12pF