ECS-100-18-20BQ-DS
DigiKey raktári szám
XC1979TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC1979CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC1979DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-100-18-20BQ-DS
Leírás
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 MHz ±30ppm kristály 18pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-100-18-20BQ-DS modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
10 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (7x5)
Frekvenciastabilitás
±100ppm
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,051" (1,30mm)
Terhelő kapacitás
18pF