ECS-040-20-4X-DU
DigiKey raktári szám
XC1920-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-040-20-4X-DU
Leírás
CRYSTAL 4.0000MHZ 20PF TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 MHz ±30ppm kristály 20pF 150 Ohms HC-49/US
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-040-20-4X-DU modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
150 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
4 MHz
Méretek
0,447" H. x 0,183" Sz. (11,35mm x 4,65mm)
Frekvenciastabilitás
±100ppm
Max. magasság (beültetve)
0,138" (3,50mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm