W2E142-CC13-16
DigiKey raktári szám
381-2568-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
W2E142-CC13-16
Leírás
FAN AXIAL 172X38MM 115VAC TERM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 115VAC Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 150mm M. Golyó 175,0CFM (4,90m³/perc) 2 csatlakozó
Kategória
Ventilátor típusa
Axiális
Gyártó
ebm-papst Inc.
Zaj
54.0dB(A)
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
16,00W
Csomagolás
Doboz
Végződtetés
2 csatlakozó
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CE, UL
Névleges feszültség
115VAC
Tömeg
2font (907,2g)
Méretek
Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 150mm M.
Keret anyaga
alumínium
Szélesség
38,00mm