SRW18US13
DigiKey raktári szám
TL2243-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRW18US13
Leírás
RACK STEEL 13X23.6X35.6 BLACK
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
fém, acél Szekrényváz zárt, lent, elülső, oldalt, fent 13,000" H. x 23,620" Sz. x 35,600" M. (330,20mm x 599,95mm x 904,24mm) fekete
Kategória
Méretek (összesen)
13,000" H. x 23,620" Sz. x 35,600" M. (330,20mm x 599,95mm x 904,24mm)
Gyártó
Eaton Tripp Lite
Ajtó
Acél
Sorozat
Tulajdonságok
kábelbevezető rendszerek, zárható, Eltávolítható oldalak, fali rögzítés
Csomagolás
Ömlesztve
Szerelősínek
Egy pár
Alkatrész státusza
Aktív
Szellőzés
Elülső, oldalt
Típus
Szekrényváz
Anyag
fém, acél
Kialakítás
zárt, lent, elülső, oldalt, fent
Szín
fekete
Egységek száma
18U
Szállítási adatok
Harmadik fél általi teljesítés a gyártó raktárából
Méretek (panel)
13,000" H. x 32,090" M. (330,20mm x 815,09mm)