PDUMVR30NETLX
DigiKey raktári szám
PDUMVR30NETLX-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PDUMVR30NETLX
Leírás
PDU SWITCHED 120V 30A 24 5-15/20
Gyártói standard átfutási idő
2 hét
Bemeneti AC csatlakozó
NEMA L5-30P
Kimeneti AC csatlakozó
NEMA 5-20R
Bemeneti feszültség
100V, 120V, 127V
Tanúsítvány
NOM, UL
Max. áram
30A