PDUMV30HVNETLX
PDUMV30HVNETLX
DigiKey raktári szám
PDUMV30HVNETLX-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PDUMV30HVNETLX
Leírás
PDU SWITCHED 5/5.8KW 208/240V 20
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Bemeneti AC csatlakozó
NEMA L6-30P
24
Sorozat
Kimeneti AC csatlakozó
IEC 320-C13 (20), C19 (4)
Bemeneti feszültség
200V, 208V, 240V
Alkatrész státusza
Aktív
Ház anyaga
fém
Tanúsítvány
NOM, UL
Max. áram
30A